niedziela, 18 września 2011

Chciałabym zaprosić wszystkich kulinarnych blogerów na to niesamowite wydarzenie!

Hej!
Ostatnio dostałam e-maila z tak zwaną propozycją nie-do-odrzucenia. Była to oferta rejestracji w Blog Forum Gdańsk 2011. Jest to weekendowe spotkanie 150 blogerów z całej Polski; na czymś w rodzaju "targów". Ze względu, iż miejsc jest mało, a organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, szalenie warto postarać się o miejsce na BFG.

Zaplanowane są warsztaty oraz możliwość zaprezentowania swojego bloga na tak zwanym Hyde Parku. Impreza zapowiada się niesamowicie i podejrzewam, że każdy bloger chciałby tam być.

Ja już swoje zgłoszenie wysłałam. Wyniki do 3ego października, a impreza bodajże 16-17-sty październik. Chciałabym tam się znaleźć i spotkać się z wami. 

Wysyłajcie swoje zgłoszenia i trzymajmy za siebie kciuki, pozdrawiam 
Szana Banana.

6 komentarzy:

 1. dziękuję za informację, nawet zaczęłam wypełniać formularz rejestracyjny, ale mąż mój w porę mi przypomniał że jest to również weekend otwarcia sezonu Metropolitan Opera i się wybieramy do Filharmonii i tego nie możemy przegapić.
  ale spotkać się z Beata i Ljubomirem Lipov chciałabym...
  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 2. O, super pomysł! Koniecznie muszę wysłać zgłoszenie, chętnie bym zobaczyła blogerów w realu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też wypełniłam formularz, chciałabym bardzo, ale tak na prawdę bardzo! się tam znaleźć. a czy się uda, czas pokaże... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj dziewczyny chciałabym się z wami zobaczyć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tez tam prawdopodobnie będe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajnie, to ja też wypełnię. Może nawet udałoby mi się tam dotrzeć na własną rękę :) Fajnie byłoby się poznać!

  OdpowiedzUsuń

Przepraszam za włączenie weryfikacji obrazkowej, ale niestety z dnia na dzień dostaję więcej spamu.. Nie zniechęcajcie się i piszcie czy smakowało :)!