środa, 9 marca 2011

Obserwatorium Gastronomiczne: White Chocolate Rum Mocha i tarta leśna.


Wizyta w Empik Cafe była niezaplanowana i spontaniczna. Po ostatnim zatruciu w Coffee Heaven obiecałam sobie, że do sieciówek raczej nie chadzam, ale sytuacja nas do tego zmusiła. Miałyśmy wybrać się do Misianki w Skaryszewskim, jednak późna pora i pokrętne dróżki parku, a do tego trzaskający mróz, uniemożliwiły nam znalezienie kawiarenki i po 30 minutach poszukiwań stwierdziłyśmy, że idziemy do pierwszej lepszej kawiarni.Zawitałyśmy tam na krótko, bo nic w wystroju, ni atmosfera wnętrza, nie zatrzymała mnie tam na dłuższą chwilę.

Kawa White Chocolate Rum Mochca mimo wszystko znośna. Bardzo aromatyczna i słodka. Wyczuwalna czekolada, z rumem może trochę gorzej, ale efekt w całości niezgorszy. Kawa czarna to maleństwo. Nie poczujesz nawet po wypiciu całej.To właśnie tu zjadłam ciasto, do którego nie mogłam się przyczepić. Mianowicie tartę leśną. Polecam.   

Miłe miejsce na szybką kawę i deser. Może i nawet na ploteczki z przyjaciółką, ale nie będzie to moja ulubiona kawiarnia na wieczorny relaks przy wyśmienitej kawie. Szukam dalej.

***

Pozdrawiam,
Szana.

2 komentarze:

  1. Brzmi już całkiem nieźle:) Powodzenia w dalszych poszukiwaniach. Zastanawiałam się czy mogę coś polecić:) Ale na myśl przychodzi mi tylko moja kuchnia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Marzenie życia - mieć mała knajpkę z dobrym menu i jeszcze lepszą atmosferą.
    Tylko wygrana na loterii i marzenie zrealizowane.
    Bagatela.:)

    OdpowiedzUsuń

Przepraszam za włączenie weryfikacji obrazkowej, ale niestety z dnia na dzień dostaję więcej spamu.. Nie zniechęcajcie się i piszcie czy smakowało :)!