czwartek, 17 maja 2012

Książka z przepisami do wygrania!

Cześć!
Tak jak obiecałam dzisiaj konkurs, w którym do wygrania książka z najlepszymi przepisami polskich blogerów. W tym 3 moje, o których pisałam w poście niżej ;)


Zasady:
- konkurs trwa od 17.05 (00:00) do 24.05 (23:59). Równy tydzień.

- wybaczcie mój brak kreatywności, ale ciężko było wymyślić mi zadanie, tak więc:
książka pójdzie do tej osoby, która najciekawiej napisze mi, co dla niej znaczy gastronomyGO.

- podpisujcie się nickiem, po dane do wysyłki zgłoszę się sama :)

- zgłoszenia wysyłajcie na: 
konkurs_gastronomygo@op.pl

- miło by mi było jak dodatkowo polubili gastronomyGO! na Facebooku
Będziecie wtedy na bieżąco!

- wyniki będą 25.05
POWODZENIA :)

12 komentarzy:

 1. Super konkurs :-) na pewno wezmę udział :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy te przepisy to są wasze autorskie w 100% czy skopiowane skądś, troszkę tylko zmienione? Jeśli nie są autorskie, to brzydko tak przywłaszczać sobie przepis i na tym jeszcze zarabiać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. anonimowy - nie ładnie to się zostawia komentarze nie podpisane.
   Dla wyjaśnienia - ja na tej książce nie zarabiam ani grosza. W moim przypadku przepisy były zmieniane i modyfikowane przeze mnie, aż doszłam do mojej wersji, która mi najbardziej odpowiada.

   Usuń
  2. Trudno wymyśleć nową potrawę, ale zawsze lubię gdy jest dzięki mnie doskonalsza. To chyba najważniejsze dziewczyny, by dążyć do ideału.

   Usuń
 3. Okładka przyciągająca :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież jest tyle potraw, które się powtarzają, prosty przykład prawie każdy potrafi ugotować rosół i go gotuje jeśli zamieści przepis to jest plagiat? i tak jest z wieloma potrawami, zawsze się będą powtarzać, mogą się różnić przyprawą a czasami prawie niczym. Ważne jest, że jeżeli czymś się zainspirowaliśmy to wspomnieć o tym przy przepisie, ale to jest moje zdanie :-) pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Akurat dziś znalazłam coś takiego. Przepis każdy można skopiować - proporcje - czyli ilość danych składników, ale sposób przygotowania musisz opisać własnymi słowami. Nie ma nawet obowiązku podawania źródła! http://www.goldenline.pl/forum/196402/prawo-autorskie-a-przepisy-kulinarne-prosba-o-porade

   Usuń
  3. Akurat dziś znalazłam coś takiego. Przepis każdy można skopiować - proporcje - czyli ilość danych składników, ale sposób przygotowania musisz opisać własnymi słowami. Nie ma nawet obowiązku podawania źródła! http://www.goldenline.pl/forum/196402/prawo-autorskie-a-przepisy-kulinarne-prosba-o-porade

   Usuń
 5. Wzięłam udział i wysłałam odpowiedź konkursową:) Zalajkowałam na FB :)

  OdpowiedzUsuń

Przepraszam za włączenie weryfikacji obrazkowej, ale niestety z dnia na dzień dostaję więcej spamu.. Nie zniechęcajcie się i piszcie czy smakowało :)!